Kredyt na samochód 10 000 złotych na rok.

0
14

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku.

Santander Consumer Bank oferuje nam kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0% w skali roku. Z prowizji za udzielenie takiego zobowiązania ten bank również rezygnuje. Kwota jaka jest dostępna w tym banku wynosi od 10 tysięcy złotych do 60 tysięcy złotych. Okres kredytowania z jakiego można skorzystać wynosi maksymalnie 96 miesięcy. Jest to kredyt samochodowy jaki nie będzie nas nic kosztował. Pożyczając na rok 10 000 złotych spłacimy dokładnie taką samą kwotę. RRSO będzie równe 0% w skali roku, a każda z rat jakie przyjdzie nam spłacać będzie po 833,33 złotych. Nie wiele jest tak korzystnych ofert na rynku jak ta.

Getin Bank i jego kredyt samochodowy.

Getin Bank proponuje swoim klientom kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 4,49% w skali roku. W przypadku tej oferty również nie będziemy musieli płacić żadnej prowizji za udzielenie kredytu. Zakres kwot jakie może pożyczyć ten bank wynosi od 10 000 złotych do maksymalnie 50 000 złotych. Co do okresu kredytowania maksymalnie może on wynosić 10 lat, czyli 120 miesięcy. Każda z naszych rat będzie po 853 złote. RRSO ma wysokość 4,58% w skali roku. Kwota całkowita jaką spłaci kredytobiorca będzie równa 10 245 złotych. Jak widać koszt kredytu nie będzie duży, bo wyniesie jedynie 245 złotych. Nie jest to dużo. Jeżeli wybralibyśmy zamiast kredytu samochodowego kredyt gotówkowy i za niego kupili samochód z pewnością kosztowałoby nas to znacznie więcej.

Kredyt samochodowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

BGŻ BNP Paribas proponuje kredyt samochodowy z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 4,49% w skali roku. Ten bank również rezygnuje z naliczenia prowizji za udzielenie zobowiązania. Kwota minimalna kredytu wynosi 10 tysięcy złotych, zaś maksymalna 500 tysięcy złotych. W. Banku BGŻ BNP Paribas zobowiązanie możemy rozłożyć na maksymalnie 96 miesięcy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla kredytu na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 12 miesięcy, jest równa 4,58% w skali roku. Każda z rat miesięcznych będzie po 853 złote. Kwota kredytu jaką trzeba będzie oddać do banku będzie równa 10 245 złotych. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 245 złotych.